Език

Футболна ТВ програма

Мачовете днес! Виж програма на Футболните мачове по всички телевизии - за днес и за седмицата. Най-интересното от спортните програми за днес. Програма на Диема Екстра, Диема екстра 2, Мтел Спорт 1, тв+, Спорт+, Mtel Sport 1, BTV Action и др.

А група (Първа лига) -  Диема Спорт и Диема Спорт 2. ; Шампионска лига - BTV Action и Ринг.; Лига Европа - БНТ, БНТ HD и каналите на Диема.; Англия, Висша Лига и Чемпиъншип -  Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.; Испания, Примера Дивисион -  F+ и Sport+ HD (в мрежата на Булсатком).; Италия, Серия А - Ринг.; Германия, Бундеслига - Евроспорт 2.; Франция, Лига 1 - Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.;  Холандия, Ередивизи - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2.;  Русия - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2

ТВ Програма на всички Футболни мачове по телевизията

New York City FC vs Toronto FC

2019-10-23 00:00
Sky Sports Football / HD
England
2019-10-23 00:00
FreeSports
Wales
2019-10-23 00:00
FreeSports
England
2019-10-23 00:00
Sky Sports Football / HD
Wales
2019-10-23 00:00
Arena Sport 3 / HD
Croatia
2019-10-23 00:00
Fox Deportes / HD
USA
2019-10-23 00:00
Sky Sports Football / HD
Scotland
2019-10-23 00:00
FreeSports
Scotland
2019-10-23 00:00
MAX Sport 3 / HD
Bulgaria
2019-10-23 00:00
ESPN + / HD
Latin America
2019-10-23 00:00
Sport TV 5 / HD
Portugal
2019-10-23 00:00
Arena Sport 4 / HD
Serbia
2019-10-23 00:00
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2019-10-23 00:00
Nova Sport 2 / HD
Czech Republic
2019-10-23 00:00
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 00:00
Fox Sports 1 / HD
USA
2019-10-23 00:00
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland
2019-10-23 00:00
Arena Sport 4 / HD
Montenegro
2019-10-23 00:00
FreeSports
Northern Ireland

Atletico Nacional vs Envigado

2019-10-23 00:15
Win Sports / HD
Colombia

Veracruz vs Alebrijes De Oaxaca

2019-10-23 01:00
ESPN Deportes / HD
USA

Boca Juniors vs River Plate

2019-10-23 01:30
SporTV / HD
Brazil
2019-10-23 01:30
DAZN1 / HD
Italy
2019-10-23 01:30
Match! TV / HD
Russia
2019-10-23 01:30
Sport 1 / HD
Hungary
2019-10-23 01:30
Sport 1 / HD
Czech Republic
2019-10-23 01:30
Arena Sport 3 / HD
Croatia
2019-10-23 01:30
S Sport 2 / HD
Turkey
2019-10-23 01:30
beIN Sports / HD
USA
2019-10-23 01:30
Sport 1 / HD
Israel
2019-10-23 01:30
Arena Sport 2 / HD
Serbia
2019-10-23 01:30
Arena Sport 2 / HD
North Macedonia
2019-10-23 01:30
SportDigital / HD
Germany
2019-10-23 01:30
Sport TV 1 / HD
Portugal
2019-10-23 01:30
beIN Sports Mena 1 HD
International
2019-10-23 01:30
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2019-10-23 01:30
Fox Sports / HD
Latin America
2019-10-23 01:30
beIN Sports en / HD
USA
2019-10-23 01:30
Arena Sport 2 / HD
Montenegro

Dorados vs Necaxa

2019-10-23 03:00
ESPN Deportes / HD
USA

V-Varen Nagasaki vs Ventforet Kofu

2019-10-23 11:00
SUKACHAN 4 / HD
Japan
2019-10-23 11:00
Sky A Sports + / HD
Japan

Sagan Tosu vs Shimizu

2019-10-23 11:00
SUKACHAN 1 / HD
Japan

Kashima Antlers vs Honda FC

2019-10-23 11:00
NHK BS1 / HD
Japan

FK Kukesi vs Luftetari Gjirokaster

2019-10-23 12:00
Super Sport 4 / HD
Albania
2019-10-23 12:00
Super Sport 3 / HD
Albania

Bylis vs Tirana

2019-10-23 12:00
Super Sport 3 / HD
Albania

Laci vs Teuta Durres

2019-10-23 12:00
Super Sport 4 / HD
Albania
2019-10-23 12:00
Super Sport 5 / HD
Albania

Genk (u19) vs Liverpool (u19)

2019-10-23 13:00
BT Sport 3 / HD
England
2019-10-23 13:00
BT Sport 3 / HD
Scotland
2019-10-23 13:00
BT Sport 3 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 13:00
BT Sport 3 / HD
Wales

RB Leipzig (u19) vs Zenit St Petersburg (u19)

2019-10-23 13:00
BT Sport 1 / HD
Scotland
2019-10-23 13:00
BT Sport 1 / HD
England
2019-10-23 13:00
BT Sport 1 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 13:00
BT Sport 1 / HD
Rep. Of Ireland

Ajax (u19) vs Chelsea (u19)

2019-10-23 13:00
Eleven Sports 1 / HD
Portugal
2019-10-23 13:00
BT Sport 2 / HD
England
2019-10-23 13:00
BT Sport 2 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 13:00
Polsat Sport Premium 1 / HD
Poland
2019-10-23 13:00
Viasport 1 HD
Norway
2019-10-23 13:00
5 PLUS / HD
Israel
2019-10-23 13:00
Sport 1+ HD
Germany
2019-10-23 13:00
BT Sport 2 / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 13:00
RMC Sport 1 / HD
France
2019-10-23 13:00
Look Sport / HD
Romania
2019-10-23 13:00
TV3 Sport / HD
Denmark
2019-10-23 13:00
BT Sport 2 / HD
Wales
2019-10-23 13:00
Telekom Sport 1 / HD
Romania

Gjilani vs Llapi

2019-10-23 13:00
Super Sport 1 / HD
Albania
2019-10-23 13:00
SuperSport Kosova 1 / HD
Kosovo

Drenica Skenderaj vs Dukagjini

2019-10-23 13:00
SuperSport Kosova 3 / HD
Kosovo
2019-10-23 13:00
Super Sport 6 / HD
Albania

Guangzhou FC vs Urawa

2019-10-23 13:00
IRIB Varzesh
Iran
2019-10-23 13:00
Fox Sports Asia / HD
International
2019-10-23 13:00
NTV G+ / HD
Japan
2019-10-23 13:00
NTV News 24 / HD
Japan
2019-10-23 13:00
IRIB TV3 / HD
Iran

Trepca 89 vs Ferizaj

2019-10-23 13:00
Super Sport 2 / HD
Albania
2019-10-23 13:00
SuperSport Kosova 2 / HD
Kosovo

FK Jelgava vs Riga FC

2019-10-23 13:00
Sportacentrs / HD
Latvia

Korona Kielce (u19) vs Zaragoza (u19)

2019-10-23 15:00
Polsat Sport Premium 1 / HD
Poland

Inter (u19) vs Borussia Dortmund (u19)

2019-10-23 15:00
RMC Sport 1 / HD
France
2019-10-23 15:00
Telekom Sport 1 / HD
Romania
2019-10-23 15:00
Sport 1+ HD
Germany
2019-10-23 15:00
Digi Sport 3 / HD
Romania
2019-10-23 15:00
Arena Sport 2 / HD
Serbia
2019-10-23 15:00
20 Mediaset / HD
Italy
2019-10-23 15:00
TV3 Sport / HD
Denmark
2019-10-23 15:00
Cytavision Sports 2 HD
Cyprus
2019-10-23 15:00
Polsat Sport Premium 2 / HD
Poland
2019-10-23 15:00
Arena Sport 2 / HD
North Macedonia
2019-10-23 15:00
Arena Sport 2 / HD
Montenegro
2019-10-23 15:00
Look Sport / HD
Romania

Benfica (u19) vs Lyon (u19)

2019-10-23 15:00
Eleven Sports 1 / HD
Portugal
2019-10-23 15:00
RMC Sport 1 / HD
France

Flamurtari Vlore vs Vllaznia

2019-10-23 15:00
Super Sport 3 / HD
Albania
2019-10-23 15:00
Super Sport 4 / HD
Albania

RB Leipzig vs Zenit

2019-10-23 17:55
beIN Sports 2 / HD
Turkey
2019-10-23 17:55
BT Sport 1 / HD
Wales
2019-10-23 17:55
Eleven Sports 2 / HD
Portugal
2019-10-23 17:55
BT Sport 1 / HD
Scotland
2019-10-23 17:55
Arena Sport 2 / HD
Serbia
2019-10-23 17:55
Eleven Sports 3 / HD
Portugal
2019-10-23 17:55
BT Sport 1 / HD
England
2019-10-23 17:55
Ziggo Sport Select / HD
Netherlands
2019-10-23 17:55
Ziggo Sport / HD
Netherlands
2019-10-23 17:55
Viasat Sport / HD
Sweden
2019-10-23 17:55
TV3 Sport / HD
Denmark
2019-10-23 17:55
COSMOTE Sport 9 HD
Greece
2019-10-23 17:55
Polsat Sport Premium 2 / HD
Poland
2019-10-23 17:55
Spiler2 TV / HD
Hungary
2019-10-23 17:55
Movistar Liga de Campeones 2 / HD
Spain
2019-10-23 17:55
RING / HD
Bulgaria
2019-10-23 17:55
Viasport 2 HD
Norway
2019-10-23 17:55
Canal+ Sport 3 Afrique
International
2019-10-23 17:55
BT Sport 1 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 17:55
Match! Premier / HD
Russia
2019-10-23 17:55
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 17:55
TSN 2 / HD
Malta
2019-10-23 17:55
Virgin Media Sport Extra 2
Rep. Of Ireland
2019-10-23 17:55
Fox Sports 2 / HD
Latin America
2019-10-23 17:55
Teleclub Sport Live 2 / HD
Switzerland
2019-10-23 17:55
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 17:55
O2 Sport TV 2 / HD
Czech Republic
2019-10-23 17:55
BT Sport 1 / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 17:55
Orange Sport 2 / HD
Slovakia
2019-10-23 17:55
Match! TV / HD
Russia
2019-10-23 17:55
Look Sport / HD
Romania
2019-10-23 17:55
5 STARS / HD
Israel
2019-10-23 17:55
Telekom Sport 4 HD
Romania
2019-10-23 17:55
DAZN 1 Bar HD
Germany
2019-10-23 17:55
Tring Sport 3 / HD
Albania
2019-10-23 17:55
RMC Sport 3 / HD
France
2019-10-23 17:55
Futbol 2 / HD
Ukraine
2019-10-23 17:55
TVPlay Sports + Baltic / HD
International
2019-10-23 17:55
Galavision / HD
USA
2019-10-23 17:55
Arena Sport 2 / HD
North Macedonia
2019-10-23 17:55
beIN Sports Mena 7 HD
International

Ajax vs Chelsea

2019-10-23 17:55
Arena Sport 1 / HD
Serbia
2019-10-23 17:55
O2 Fotbal TV / HD
Czech Republic
2019-10-23 17:55
SuperSport MaXimo 1
South Africa
2019-10-23 17:55
LaLiga TV (Bar)
Spain
2019-10-23 17:55
Futbol 1 / HD
Ukraine
2019-10-23 17:55
TNT / HD
Brazil
2019-10-23 17:55
SuperSport 5 / HD
South Africa
2019-10-23 17:55
Canal+ Sport 2 Afrique
International
2019-10-23 17:55
Digi Sport 1 / HD
Romania
2019-10-23 17:55
SportKlub 1
Slovenia
2019-10-23 17:55
BT Sport 3 / HD
England
2019-10-23 17:55
Ziggo Sport Voetbal / HD
Netherlands
2019-10-23 17:55
beIN Sports 1 / HD
Turkey
2019-10-23 17:55
Sky Sport Football / HD
Italy
2019-10-23 17:55
Spiler1 TV / HD
Hungary
2019-10-23 17:55
Teleclub Sport Live 3 / HD
Switzerland
2019-10-23 17:55
TV3+ / HD
Denmark
2019-10-23 17:55
5 SPORT / HD
Israel
2019-10-23 17:55
beIN Sports Mena 1 HD
International
2019-10-23 17:55
Arena Sport 1 / HD
North Macedonia
2019-10-23 17:55
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
Spain
2019-10-23 17:55
TV 2 Sport 1 /HD
Norway
2019-10-23 17:55
Eleven Sports 3 / HD
Portugal
2019-10-23 17:55
Viasport 2 HD
Norway
2019-10-23 17:55
SuperSport 3 / HD
South Africa
2019-10-23 17:55
Arena Sport 5 / HD
Serbia
2019-10-23 17:55
Orange Sport 1 / HD
Slovakia
2019-10-23 17:55
COSMOTE Sport 4 HD
Greece
2019-10-23 17:55
RMC Sport 2 / HD
France
2019-10-23 17:55
Planet Sport 2 / HD
Croatia
2019-10-23 17:55
Look Plus / HD
Romania
2019-10-23 17:55
BT Sport 3 / HD
Wales
2019-10-23 17:55
UniMas / HD
USA
2019-10-23 17:55
Virgin Media Two / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 17:55
BT Sport 3 / HD
Scotland
2019-10-23 17:55
TNT / HD
USA
2019-10-23 17:55
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 17:55
Proximus Sports 2 / HD
Belgium
2019-10-23 17:55
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 17:55
BT Sport 3 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 17:55
Telekom Sport 2 / HD
Romania
2019-10-23 17:55
Eleven Sports 2 / HD
Portugal
2019-10-23 17:55
Polsat Sport Premium 1 / HD
Poland
2019-10-23 17:55
BT Sport 3 / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 17:55
TSN 1 / HD
Malta
2019-10-23 17:55
Tring Sport 2 / HD
Albania

Mamelodi Sundowns vs Highlands Park FC

2019-10-23 18:30
SuperSport 4 / HD
South Africa

Fulham vs Luton

2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Northern Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Rep. Of Ireland

Nottingham Forest vs Hull City

2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Wales
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Northern Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Rep. Of Ireland

Huddersfield vs Middlesbrough

2019-10-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Wales
2019-10-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Scotland
2019-10-23 19:45
ESPN / HD
Brazil
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
England
2019-10-23 19:45
beIN Sports Mena 12 HD
International
2019-10-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Wales
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Wales
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 19:45
Viasat Jalkapallo HD
Finland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Northern Ireland

Bristol City vs Charlton

2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Rep. Of Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Scotland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Northern Ireland

Derby vs Wigan

2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
England
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Wales
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Rep. Of Ireland
2019-10-23 19:45
Sky Sports Red Button
Scotland

Inter vs Borussia Dortmund

2019-10-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
England
2019-10-23 20:00
RMC Sport 3 (SimulCast) / HD
France
2019-10-23 20:00
C More Sport 1 HD
Finland
2019-10-23 20:00
Look Sport / HD
Romania
2019-10-23 20:00
Sky Sport Collection (SimulCast) / HD
Italy
2019-10-23 20:00
RSI La 2 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Select (SimulCast) / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport Extra 2
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
Sky Sport 2 / HD
Germany
2019-10-23 20:00
TVPlay Sports Baltic / HD
International
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 5 HD
Greece
2019-10-23 20:00
TNT / HD
USA
2019-10-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2019-10-23 20:00
TV3 Sport / HD
Denmark
2019-10-23 20:00
RMC Sport Live 6
France
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 (SimulCast) / HD
Spain
2019-10-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 4 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 3 / HD
Spain
2019-10-23 20:00
Tring Sport 1 / HD
Albania
2019-10-23 20:00
Viasport 2 HD
Norway
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2019-10-23 20:00
Kanal A / HD
Slovenia
2019-10-23 20:00
5 PLUS / HD
Israel
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 3 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
TSN 4 / HD
Malta
2019-10-23 20:00
SuperSport 6 / HD
South Africa
2019-10-23 20:00
HRT 2 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
Futbol 1 / HD
Ukraine
2019-10-23 20:00
Sky Sport Uno / HD
Italy
2019-10-23 20:00
Polsat Sport Premium 2 / HD
Poland
2019-10-23 20:00
RTS 2 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Arena Sport 5 / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Spiler1 TV / HD
Hungary
2019-10-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Racing / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
5 SPORT 4K
Israel
2019-10-23 20:00
IRIB Varzesh
Iran
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 10 (SimulCast) / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
RTS 1 / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 1 (SimulCast) / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 3 / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Orange Sport 2 / HD
Slovakia
2019-10-23 20:00
Match! TV / HD
Russia
2019-10-23 20:00
SRF Zwei / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
SuperSport MaXimo 1
South Africa
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport 2 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Digi Sport 2 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Galavision / HD
USA
2019-10-23 20:00
Cytavision Sports 1 HD
Cyprus
2019-10-23 20:00
Canal+ Sport 1 Afrique
International
2019-10-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
Northern Ireland
2019-10-23 20:00
K Sport 1 / HD
Kosovo
2019-10-23 20:00
RTS HD
Serbia
2019-10-23 20:00
Viasat Ultra HD
International
2019-10-23 20:00
Telekom Sport 2 / HD
Romania

Genk vs Liverpool

2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 2 / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Sky Sport Collection (SimulCast) / HD
Italy
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 4 / HD
Spain
2019-10-23 20:00
Match! Futbol 2 / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 10 (SimulCast) / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
TNT / HD
Brazil
2019-10-23 20:00
Polsat Sport Premium 5 / HD
Poland
2019-10-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 2 HD
International
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
Cytavision Sports 3 HD
Cyprus
2019-10-23 20:00
TV3+ / HD
Denmark
2019-10-23 20:00
Viasat Football / HD
Sweden
2019-10-23 20:00
Play Sports Golf
Belgium
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 6 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 (SimulCast) / HD
Spain
2019-10-23 20:00
RMC Sport Live 7
France
2019-10-23 20:00
Planet Sport 2 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
SuperSport 5 / HD
South Africa
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 1 (SimulCast) / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
Tring Sport 3 / HD
Albania
2019-10-23 20:00
5 STARS / HD
Israel
2019-10-23 20:00
Viasport 1 HD
Norway
2019-10-23 20:00
Telekom Sport 3 HD
Romania
2019-10-23 20:00
Fox Sports 3 / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
Arena Sport 1 / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
O2 Fotbal TV / HD
Czech Republic
2019-10-23 20:00
Q2 / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 2 HD
Greece
2019-10-23 20:00
beIN Sports 2 / HD
Turkey
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 11 HD
International
2019-10-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2019-10-23 20:00
TSN 3 / HD
Malta
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
SuperSport 3 / HD
South Africa
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 4 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 3 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
Look Sport 2 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Select (SimulCast) / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
TVPlay Sports + Baltic / HD
International
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Golf / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
TV6
Lithuania
2019-10-23 20:00
Arena Sport 1 / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
RING / HD
Bulgaria
2019-10-23 20:00
Digi Sport 3 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Northern Ireland

Slavia Praha vs Barcelona

2019-10-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2019-10-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 20:00
RMC Sport 3 (SimulCast) / HD
France
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 2 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
RMC Sport Live 5
France
2019-10-23 20:00
5 SPORT / HD
Israel
2019-10-23 20:00
Planet Sport 3 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
BT Sport 3 / HD
England
2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 3 / HD
Scotland
2019-10-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Scotland
2019-10-23 20:00
DAZN 1 Bar HD
Germany
2019-10-23 20:00
Viasat Sport / HD
Sweden
2019-10-23 20:00
O2 Sport TV / HD
Czech Republic
2019-10-23 20:00
UniMas / HD
USA
2019-10-23 20:00
Arena Sport 2 / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Arena Sport 2 / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 1 HD
International
2019-10-23 20:00
Digi Sport 1 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 3 HD
Greece
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 5 / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Look Plus / HD
Romania
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 10 (SimulCast) / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 20:00
O2 Sport TV 3 / HD
Czech Republic
2019-10-23 20:00
Viasport + HD
Norway
2019-10-23 20:00
Match! Futbol 1 / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Tring Sport 2 / HD
Albania
2019-10-23 20:00
Sky Sport Football / HD
Italy
2019-10-23 20:00
SportKlub 1
Slovenia
2019-10-23 20:00
Telekom Sport 1 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
M4 Sport / HD
Hungary
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Voetbal / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Cytavision Sports 2 HD
Cyprus
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport Extra 1
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
bTV Action / HD
Bulgaria
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
IRIB TV3 / HD
Iran
2019-10-23 20:00
Arena Sport 2 / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Fox Sports / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
Polsat Sport Premium 1 / HD
Poland
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Select (SimulCast) / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Orange Sport 1 / HD
Slovakia
2019-10-23 20:00
K Sport 3 / HD
Kosovo
2019-10-23 20:00
Canal+ Sport Afrique
International
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport Extra 3
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
TUDN / HD
USA
2019-10-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Serbia

Benfica vs Lyon

2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 (SimulCast) / HD
Spain
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 5 / HD
England
2019-10-23 20:00
ESPN 3 / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2019-10-23 20:00
Match! Futbol 3 / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Sky Sport Collection (SimulCast) / HD
Italy
2019-10-23 20:00
O2 Sport TV 5 / HD
Czech Republic
2019-10-23 20:00
Viasat Hockey / HD
Sweden
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport Extra 5
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 7 / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Cytavision Sports 5 HD
Cyprus
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 5 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 1 (SimulCast) / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
RMC Sport 3 (SimulCast) / HD
France
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 1 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 5 / HD
Scotland
2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Extra
Netherlands
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 8 HD
Greece
2019-10-23 20:00
Planet Sport 4 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
Canal+ Sport Afrique
International
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 7 / HD
Spain
2019-10-23 20:00
Canal+ Sport 2 Afrique
International
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 5 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 20:00
TVI
Portugal
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
Arena Sport 5 / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 6 HD
International

Lille vs Valencia

2019-10-23 20:00
Planet Sport 5 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Select (SimulCast) / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Viasat Motor / HD
Sweden
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 4 / HD
England
2019-10-23 20:00
Sky Sport Canale 257 / HD
Italy
2019-10-23 20:00
O2 Sport TV 6 / HD
Czech Republic
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 (SimulCast) / HD
Spain
2019-10-23 20:00
beIN Sports Max 2 / HD
Turkey
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
Spain
2019-10-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 4 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 6 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Match! Arena / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 1 (SimulCast) / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 3 HD
International
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 5 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
Polsat Sport Premium 6 / HD
Poland
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 4 / HD
Scotland
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Docu / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Sky Sport Collection (SimulCast) / HD
Italy
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 10 (SimulCast) / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
RMC Sport 2 / HD
France
2019-10-23 20:00
RMC Sport 3 (SimulCast) / HD
France
2019-10-23 20:00
Cytavision Sports 6 HD
Cyprus
2019-10-23 20:00
ESPN / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
TSN 5 / HD
Malta

Red Bull Salzburg vs Napoli

2019-10-23 20:00
Spiler2 TV / HD
Hungary
2019-10-23 20:00
RMC Sport 3 (SimulCast) / HD
France
2019-10-23 20:00
Orange Sport 4 / HD
Slovakia
2019-10-23 20:00
RMC Sport Live 8
France
2019-10-23 20:00
Proximus Sports 1 (SimulCast) / HD
Belgium
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 6 / HD
Spain
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Space / HD
Brazil
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 7 HD
Greece
2019-10-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2019-10-23 20:00
Ziggo Sport Select (SimulCast) / HD
Netherlands
2019-10-23 20:00
Sky Sport Arena / HD
Italy
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
England
2019-10-23 20:00
Planet Sport 1 / HD
Croatia
2019-10-23 20:00
Viasport 3 HD
Norway
2019-10-23 20:00
5 GOLD
Israel
2019-10-23 20:00
BT Sport Extra 2 / HD
Wales
2019-10-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Scotland
2019-10-23 20:00
Virgin Media Sport Extra 2
Rep. Of Ireland
2019-10-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Northern Ireland
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 5 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
TV3 Sport HD
Sweden
2019-10-23 20:00
Polsat Sport Premium 4 / HD
Poland
2019-10-23 20:00
Sky Sport Collection (SimulCast) / HD
Italy
2019-10-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2019-10-23 20:00
Eleven Sports 6 / HD
Portugal
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 4 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport 1 / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
SportKlub 3
Slovenia
2019-10-23 20:00
Arena Sport 4 / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 (SimulCast) / HD
Spain
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
Arena Sport 4 / HD
Montenegro
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 5 HD
International
2019-10-23 20:00
ESPN / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
Digi Sport 4
Romania
2019-10-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2019-10-23 20:00
Look Sport 3 / HD
Romania
2019-10-23 20:00
SuperSport 11
South Africa
2019-10-23 20:00
Arena Sport 4 / HD
Serbia
2019-10-23 20:00
Telekom Sport 4 HD
Romania
2019-10-23 20:00
Fox Sports 2 / HD
Latin America
2019-10-23 20:00
Teleclub Sport Live 10 (SimulCast) / HD
Switzerland
2019-10-23 20:00
Arena Sport 3 (SimulCast) / HD
North Macedonia
2019-10-23 20:00
beIN Sports Mena 13 (SimulCast) HD
International
2019-10-23 20:00
Tring Sport 4 / HD
Albania
2019-10-23 20:00
TSN 1 / HD
Malta

Advertisement