Език

Футболна ТВ програма

Мачовете днес! Виж програма на Футболните мачове по всички телевизии - за днес и за седмицата. Най-интересното от спортните програми за днес. Програма на Диема Екстра, Диема екстра 2, Мтел Спорт 1, тв+, Спорт+, Mtel Sport 1, BTV Action и др.

А група (Първа лига) -  Диема Спорт и Диема Спорт 2. ; Шампионска лига - BTV Action и Ринг.; Лига Европа - БНТ, БНТ HD и каналите на Диема.; Англия, Висша Лига и Чемпиъншип -  Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.; Испания, Примера Дивисион -  F+ и Sport+ HD (в мрежата на Булсатком).; Италия, Серия А - Ринг.; Германия, Бундеслига - Евроспорт 2.; Франция, Лига 1 - Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.;  Холандия, Ередивизи - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2.;  Русия - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2

Advertise

tipy1x2

ТВ Програма на всички Футболни мачове по телевизията

New York City FC vs Toronto FC

2020-09-23 00:00
FreeSports
England
2020-09-23 00:00
FreeSports
Wales
2020-09-23 00:00
FreeSports
Northern Ireland
2020-09-23 00:00
FreeSports
Scotland
2020-09-23 00:00
Arena Sport 4 / HD
Croatia
2020-09-23 00:00
Arena Sport 2 / HD
Croatia
2020-09-23 00:00
YES / HD
USA

Atlanta United FC vs FC Dallas

2020-09-23 00:00
Fox Sports South / HD
USA
2020-09-23 00:00
Fox Sports Southwest Plus / HD
USA

Columbus Crew vs Minnesota United FC

2020-09-23 00:30
Sky Sports Football / HD
England
2020-09-23 00:30
Sky Sports Football / HD
Scotland
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Wales
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Estonia
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
England
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Australia
2020-09-23 00:30
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Slovenia
2020-09-23 00:30
Sky Sports Football / HD
Wales
2020-09-23 00:30
Cytavision Sports 5 HD
Cyprus
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Cyprus
2020-09-23 00:30
Sportkanalen / HD
Sweden
2020-09-23 00:30
Sport 3 / HD
Israel
2020-09-23 00:30
bet365 Live Streaming
Northern Ireland
2020-09-23 00:30
Fox Sports Ohio / HD
USA
2020-09-23 00:30
KMYU / HD
USA
2020-09-23 00:30
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2020-09-23 00:30
MAX Sport 3 / HD
Bulgaria

Chicago Fire vs Houston Dynamo

2020-09-23 00:30
WGN-TV
USA
2020-09-23 00:30
Quest Texas / HD
USA

FC Cincinnati vs Philadelphia Union

2020-09-23 00:30
PHL 17 / HD
USA
2020-09-23 00:30
Star 64
USA
2020-09-23 00:30
Fox Sports 4 / HD
Netherlands

Sporting Kansas City vs Orlando City SC

2020-09-23 00:30
Sport 1 / HD
Israel
2020-09-23 00:30
Fox Sports 1 / HD
USA
2020-09-23 00:30
Fox Deportes / HD
USA

Deportivo Binacional vs River Plate

2020-09-23 01:30
Match! Futbol 2 / HD
Russia
2020-09-23 01:30
Sport TV 2 / HD
Portugal
2020-09-23 01:30
Match! TV / HD
Russia
2020-09-23 01:30
Arena Sport 3 / HD
Croatia
2020-09-23 01:30
ESPN / HD
Latin America
2020-09-23 01:30
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2020-09-23 01:30
ESPN 2 / HD
Latin America

Junior vs Independiente Del Valle

2020-09-23 01:30
ESPN / HD
Latin America
2020-09-23 01:30
Fox Sports / HD
Latin America
2020-09-23 01:30
Fox Sports / HD
Brazil

Cucuta vs Deportivo Cali

2020-09-23 01:30
SportKlub 1 / HD
Croatia
2020-09-23 01:30
Win Sports / HD
Colombia
2020-09-23 01:30
SportKlub 1 / HD
Serbia

America Mineiro vs Ponte Preta

2020-09-23 01:30
SporTV / HD
Brazil
2020-09-23 01:30
Arena Sport 2 / HD
Croatia
2020-09-23 01:30
PFC International
Brazil

LDU Quito vs Sao Paulo

2020-09-23 01:30
Fox Sports 2 / HD
Latin America
2020-09-23 01:30
beIN Sports / HD
USA
2020-09-23 01:30
Sport TV 3 / HD
Portugal
2020-09-23 01:30
beIN Sports Mena 5 HD
International

Consadole Sapporo vs Kashiwa Reysol

2020-09-23 10:30
HBC
Japan

G-Osaka vs Nagoya Grampus

2020-09-23 11:00
SportKlub 2
Slovenia
2020-09-23 11:00
SportKlub 2 / HD
Croatia
2020-09-23 11:00
5 STARS / HD
Israel
2020-09-23 11:00
SportKlub 2 / HD
Serbia

FC Tokyo vs C-Osaka

2020-09-23 11:00
NHK BS1 / HD
Japan

Honda FC vs Tokoha University Fc

2020-09-23 11:00
NHK SHIZUOKA
Japan

MD Nagasaki vs Verspah Oita

2020-09-23 11:00
BS Sky PerfecTV! / HD
Japan

Shimizu vs Urawa

2020-09-23 11:30
FreeSports
England
2020-09-23 11:30
FreeSports
Scotland
2020-09-23 11:30
FreeSports
Northern Ireland
2020-09-23 11:30
FreeSports
Wales

Smolevichi-STI vs FC Minsk

2020-09-23 14:00
Belarus 5 / HD
Belarus
2020-09-23 14:00
Sport 1 / HD
Ukraine
2020-09-23 14:00
Match! Futbol 1 / HD
Russia

Benfica B vs Chaves

2020-09-23 16:00
Benfica TV / HD
Portugal

Oliveirense vs FC Porto B

2020-09-23 16:00
Sport TV 1 / HD
Portugal

Esteghlal FC vs Al-Ahli Jeddah

2020-09-23 16:00
beIN Sports Mena 7 HD
International

Apollon Limassol vs Lech Poznan

2020-09-23 17:00
Sport 2 / HD
Czech Republic
2020-09-23 17:00
Arena Sport 1 / HD
Serbia
2020-09-23 17:00
Cytavision Sports 2 HD
Cyprus

Rukh Lviv vs Shakhter Donetsk

2020-09-23 17:00
SportKlub 2 / HD
Serbia
2020-09-23 17:00
SportKlub 2 / HD
Croatia
2020-09-23 17:00
Futbol 1 / HD
Ukraine

Al-Hilal Saudi FC vs Shabab Al-Ahli Dubai

2020-09-23 19:00
beIN Sports Mena 7 HD
International

Shahr Khodro vs Pakhtakor

2020-09-23 19:00
beIN Sports Mena 8 HD
International

Fleetwood Town vs Everton

2020-09-23 19:45
beIN Sports 3 / HD
France
2020-09-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
England
2020-09-23 19:45
Sky Sports Football / HD
England
2020-09-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2020-09-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Scotland
2020-09-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
England
2020-09-23 19:45
EuroSport 2 / HD
Denmark
2020-09-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Northern Ireland
2020-09-23 19:45
Digi Sport 3 / HD
Hungary
2020-09-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Scotland
2020-09-23 19:45
V Sport + HD
Norway
2020-09-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Rep. Of Ireland
2020-09-23 19:45
ESPN / HD
Brazil
2020-09-23 19:45
Arena Sport 6 / HD
Croatia
2020-09-23 19:45
Sky Sports Ultra HD
Wales
2020-09-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Wales
2020-09-23 19:45
Sky Sports Main Event / HD
Wales
2020-09-23 19:45
beIN Sports Mena 3 HD
International
2020-09-23 19:45
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland

Leicester vs Arsenal

2020-09-23 19:45
Diema Sport 2 / HD
Bulgaria
2020-09-23 19:45
Arena Sport 2 / HD
Serbia
2020-09-23 19:45
Eleven Sports 1 HD
Belgium
2020-09-23 19:45
V Sport 1 HD
Norway
2020-09-23 19:45
V Sport Premium HD
Finland
2020-09-23 19:45
beIN Sports 1 / HD
France
2020-09-23 19:45
Arena Sport 3 / HD
Croatia
2020-09-23 19:45
ESPN Brasil / HD
Brazil
2020-09-23 19:45
6'eren / HD
Denmark
2020-09-23 19:45
Ziggo Sport Docu / HD
Netherlands
2020-09-23 19:45
NovaSports 1 / HD
Greece
2020-09-23 19:45
V Jalkapallo HD
Finland
2020-09-23 19:45
Cytavision Sports 5 HD
Cyprus
2020-09-23 19:45
Match! TV / HD
Russia
2020-09-23 19:45
beIN Sports Mena 13 HD
International
2020-09-23 19:45
beIN Sports Mena 1 HD
International

Chelsea vs Barnsley

2020-09-23 19:45
Cytavision Sports 7 HD
Cyprus
2020-09-23 19:45
Diema Sport / HD
Bulgaria
2020-09-23 19:45
V Sport 1 HD
Finland
2020-09-23 19:45
Match! Futbol 3 / HD
Russia
2020-09-23 19:45
Sport TV 3 / HD
Portugal
2020-09-23 19:45
beIN Sports 2 / HD
France
2020-09-23 19:45
Nova Sport 1 / HD
Czech Republic
2020-09-23 19:45
Eleven Sports 2 HD
Belgium
2020-09-23 19:45
V Sport 3 HD
Norway
2020-09-23 19:45
beIN Sports Mena 2 HD
International
2020-09-23 19:45
NovaSports 2 / HD
Greece
2020-09-23 19:45
Digi Sport 2 / HD
Hungary
2020-09-23 19:45
Arena Sport 3 / HD
Serbia

Gent vs Dinamo Kiev

2020-09-23 20:00
RMC Sport 1 / HD
France
2020-09-23 20:00
5 STARS / HD
Israel
2020-09-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Wales
2020-09-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 1 / HD
Spain
2020-09-23 20:00
Sky Sport Football / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Sky Sport Canale 251 (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Arena Sport 1 / HD
Serbia
2020-09-23 20:00
BT Sport 3 / HD
England
2020-09-23 20:00
HRT 2 / HD
Croatia
2020-09-23 20:00
Telekom Sport 1 / HD
Romania
2020-09-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2020-09-23 20:00
Eleven Sports 2 / HD
Portugal
2020-09-23 20:00
Polsat Sport Premium 1 / HD
Poland
2020-09-23 20:00
Ziggo Sport Extra
Netherlands
2020-09-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2020-09-23 20:00
Kanal A / HD
Slovenia
2020-09-23 20:00
TNT / HD
Brazil
2020-09-23 20:00
Sky Sport Uno (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Sky Sport Canale 252 / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Orange Sport 3 / HD
Slovakia
2020-09-23 20:00
Futbol 2 / HD
Ukraine
2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 3 HD
Greece
2020-09-23 20:00
Club RTL / HD
Belgium
2020-09-23 20:00
Sky Sport 2 / HD
Germany
2020-09-23 20:00
TSN 8 / HD
Malta
2020-09-23 20:00
Sky Sport Austria 1 / HD
Austria
2020-09-23 20:00
Proximus Sports 1 / HD
Belgium
2020-09-23 20:00
TV3 Sport 2 / HD
International
2020-09-23 20:00
bTV Action / HD
Bulgaria
2020-09-23 20:00
Look Plus / HD
Romania
2020-09-23 20:00
Match! Futbol 1 / HD
Russia
2020-09-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2020-09-23 20:00
O2 Sport TV 3 / HD
Czech Republic
2020-09-23 20:00
SBS 6 / HD
Netherlands
2020-09-23 20:00
TV3 Sport / HD
Denmark
2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2020-09-23 20:00
Cytavision Sports 4 HD
Cyprus
2020-09-23 20:00
beIN Sports 1 / HD
Turkey
2020-09-23 20:00
VTM 2 / HD
Belgium
2020-09-23 20:00
BT Sport 3 / HD
Rep. Of Ireland
2020-09-23 20:00
5 SPORT / HD
Israel
2020-09-23 20:00
ESPN / HD
Latin America
2020-09-23 20:00
Tring Sport 3 / HD
Albania

Olympiakos Piraeus vs Omonia

2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 2 HD
Greece
2020-09-23 20:00
beIN Sports 2 / HD
Turkey
2020-09-23 20:00
Sky Sport Arena / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Sky Sport Canale 251 (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Scotland
2020-09-23 20:00
TV 2 Sport 1 /HD
Norway
2020-09-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Rep. Of Ireland
2020-09-23 20:00
BT Sport 2 / HD
England
2020-09-23 20:00
Proximus Sports 2 / HD
Belgium
2020-09-23 20:00
TVP SPORT / HD
Poland
2020-09-23 20:00
Ziggo Sport / HD
Netherlands
2020-09-23 20:00
Futbol 1 / HD
Ukraine
2020-09-23 20:00
RMC Sport 2 / HD
France
2020-09-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2020-09-23 20:00
Sky Sport Canale 253 / HD
Italy
2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 1 (SimulCast) HD
Greece
2020-09-23 20:00
Polsat Sport Premium 2 / HD
Poland
2020-09-23 20:00
Spiler2 TV / HD
Hungary
2020-09-23 20:00
O2 Sport TV / HD
Czech Republic
2020-09-23 20:00
O2 Fotbal TV / HD
Czech Republic
2020-09-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2020-09-23 20:00
Eleven Sports 1 / HD
Portugal
2020-09-23 20:00
5 SPORT / HD
Israel
2020-09-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2020-09-23 20:00
Sky Sport Uno (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Wales
2020-09-23 20:00
beIN Sports Mena 6 HD
International
2020-09-23 20:00
Ziggo Sport Select / HD
Netherlands
2020-09-23 20:00
TSN 1 / HD
Malta
2020-09-23 20:00
Cytavision Sports 3 HD
Cyprus
2020-09-23 20:00
RING / HD
Bulgaria
2020-09-23 20:00
RTS 2 / HD
Serbia
2020-09-23 20:00
Look Sport / HD
Romania
2020-09-23 20:00
C More Sport 1 HD
Finland
2020-09-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2020-09-23 20:00
BT Sport 2 / HD
Northern Ireland

Molde vs Ferencvarosi TC

2020-09-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
Scotland
2020-09-23 20:00
Viasat 4 / HD
Norway
2020-09-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
England
2020-09-23 20:00
Telekom Sport 3 HD
Romania
2020-09-23 20:00
5 GOLD
Israel
2020-09-23 20:00
Planet Sport 1 / HD
Croatia
2020-09-23 20:00
Sky Sport Austria 2 (SimulCast) / HD
Austria
2020-09-23 20:00
5 STARS / HD
Israel
2020-09-23 20:00
Planet Sport 2 / HD
Croatia
2020-09-23 20:00
Movistar Liga de Campeones 2 / HD
Spain
2020-09-23 20:00
RMC Sport 3 / HD
France
2020-09-23 20:00
O2 Sport TV 2 / HD
Czech Republic
2020-09-23 20:00
Sky Sport Canale 251 (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Ziggo Sport Voetbal / HD
Netherlands
2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 7 HD
Greece
2020-09-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
Wales
2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 3 HD
Greece
2020-09-23 20:00
beIN Sports Max 1 / HD
Turkey
2020-09-23 20:00
Sky Sport Uno (SimulCast) / HD
Italy
2020-09-23 20:00
Arena Sport 5 / HD
Serbia
2020-09-23 20:00
Match! Futbol 2 / HD
Russia
2020-09-23 20:00
SportKlub 1
Slovenia
2020-09-23 20:00
Look Sport 2 / HD
Romania
2020-09-23 20:00
Sky Sport 1 (SimulCast) / HD
Germany
2020-09-23 20:00
Futbol 3 / HD
Ukraine
2020-09-23 20:00
5 LIVE (SimulCast) / HD
Israel
2020-09-23 20:00
M4 Sport / HD
Hungary
2020-09-23 20:00
Proximus Sports 3 / HD
Belgium
2020-09-23 20:00
Match! Premier (SimulCast) / HD
Russia
2020-09-23 20:00
ESPN 3 / HD
Latin America
2020-09-23 20:00
BT Sport ESPN / HD
Northern Ireland
2020-09-23 20:00
beIN Sports Mena 4 HD
International
2020-09-23 20:00
TSN 7 / HD
Malta
2020-09-23 20:00
Orange Sport 2 / HD
Slovakia

Olympiakos Piraeus vs Omonia Nicosia-fk Crvena Zvezda

2020-09-23 20:00
COSMOTE Sport 1 HD
Greece

Leixoes vs Mafra

2020-09-23 20:00
Sport TV 1 / HD
Portugal

XV De Piracicaba vs Sao Caetano

2020-09-23 21:00
PFC International
Brazil

New England Revolution vs Montreal Impact

2020-09-23 22:00
Spectrum SportsNet / HD
USA
2020-09-23 22:00
NBC Sports Boston / HD
USA
2020-09-23 22:00
Fox Sports / HD
Latin America
2020-09-23 22:00
Altitude / HD
USA
2020-09-23 22:00
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-09-23 22:00
Cytavision Sports 6 HD
Cyprus

Atletico Paranaense vs Colo Colo

2020-09-23 23:15
SportDigital / HD
Germany
2020-09-23 23:15
beIN Sports en / HD
USA
2020-09-23 23:15
Fox Sports / HD
Brazil
2020-09-23 23:15
Arena Sport 1 / HD
Croatia
2020-09-23 23:15
Fox Sports 5 HD
Netherlands
2020-09-23 23:15
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2020-09-23 23:15
Sport TV 1 / HD
Portugal
2020-09-23 23:15
Fox Sports / HD
Latin America

Caracas FC vs Libertad

2020-09-23 23:15
ESPN / HD
Latin America
2020-09-23 23:15
beIN Sports Mena 12 HD
International

Defensa Y Justicia vs Olimpia

2020-09-23 23:15
beIN Sports / HD
USA
2020-09-23 23:15
Fox Sports / HD
Latin America
2020-09-23 23:15
Fox Sports 2 / HD
Latin America
2020-09-23 23:15
Fox Sports 2 / HD
Brazil