Език

Футболна ТВ програма

Мачовете днес! Виж програма на Футболните мачове по всички телевизии - за днес и за седмицата. Най-интересното от спортните програми за днес. Програма на Диема Екстра, Диема екстра 2, Мтел Спорт 1, тв+, Спорт+, Mtel Sport 1, BTV Action и др.

А група (Първа лига) -  Диема Спорт и Диема Спорт 2. ; Шампионска лига - BTV Action и Ринг.; Лига Европа - БНТ, БНТ HD и каналите на Диема.; Англия, Висша Лига и Чемпиъншип -  Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.; Испания, Примера Дивисион -  F+ и Sport+ HD (в мрежата на Булсатком).; Италия, Серия А - Ринг.; Германия, Бундеслига - Евроспорт 2.; Франция, Лига 1 - Диема, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Нова Спорт.;  Холандия, Ередивизи - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2.;  Русия - Mtel Sport 1, Mtel Sport 2

Advertise

tipy1x2

ТВ Програма на всички Футболни мачове по телевизията

Los Angeles FC vs Houston Dynamo

2020-07-14 01:00
Fox Sports 1 / HD
USA
2020-07-14 01:00
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-07-14 01:00
Fox Sports 1 / HD
Netherlands
2020-07-14 01:00
FreeSports
England
2020-07-14 01:00
FreeSports
Northern Ireland
2020-07-14 01:00
FreeSports
Rep. Of Ireland
2020-07-14 01:00
Nova Sport 1 / HD
Czech Republic
2020-07-14 01:00
C More Fotboll / HD
Sweden
2020-07-14 01:00
Sport 4 / HD
Israel
2020-07-14 01:00
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria

Los Angeles Galaxy vs Portland Timbers

2020-07-14 03:30
FreeSports
Wales
2020-07-14 03:30
C More Fotboll / HD
Sweden
2020-07-14 03:30
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-07-14 03:30
FreeSports
Northern Ireland
2020-07-14 03:30
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2020-07-14 03:30
Fox Sports 1 / HD
USA
2020-07-14 03:30
FreeSports
Scotland
2020-07-14 03:30
Nova Sport 1 / HD
Czech Republic
2020-07-14 03:30
Fox Sports 1 / HD
Netherlands
2020-07-14 03:30
FreeSports
Rep. Of Ireland
2020-07-14 03:30
Sport 4 / HD
Israel

Chicago Fire vs Seattle Sounders

2020-07-14 14:00
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-07-14 14:00
Fox Sports 1 / HD
Netherlands
2020-07-14 14:00
Sport 4 / HD
Israel
2020-07-14 14:00
ESPN Deportes / HD
USA
2020-07-14 14:00
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2020-07-14 14:00
ESPN 2 / HD
Latin America

Inter Miami vs Chicago Fire

2020-07-14 14:00
Sky Sports Football / HD
Wales
2020-07-14 14:00
Sky Sports Football / HD
Scotland
2020-07-14 14:00
MAX Sport 4 / HD
Bulgaria
2020-07-14 14:00
Sky Sports Football / HD
England
2020-07-14 14:00
Fox Sports 4 / HD
Netherlands
2020-07-14 14:00
Fox Sports 1 / HD
Netherlands
2020-07-14 14:00
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 14:00
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland
2020-07-14 14:00
Cytavision Sports 4 HD
Cyprus
2020-07-14 14:00
Nova Sport 1 / HD
Czech Republic
2020-07-14 14:00
ESPN Deportes / HD
USA

West Brom vs Fulham

2020-07-14 17:00
Sky Sports Football / HD
England
2020-07-14 17:00
Sky Sports Main Event / HD
Scotland
2020-07-14 17:00
Sky Sports Main Event / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 17:00
Sky Sports Main Event / HD
England
2020-07-14 17:00
Sky Sports Football / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 17:00
TV3 Sport HD
Sweden
2020-07-14 17:00
Sky Sports Football / HD
Scotland
2020-07-14 17:00
SportKlub 1
Slovenia
2020-07-14 17:00
Sky Sports Football / HD
Wales
2020-07-14 17:00
Eleven Sports 1 HD
Poland
2020-07-14 17:00
Sport 1 / HD
Israel
2020-07-14 17:00
Nova Sport / HD
Bulgaria
2020-07-14 17:00
Sky Sports Main Event / HD
Wales
2020-07-14 17:00
Sky Sports Main Event / HD
Northern Ireland
2020-07-14 17:00
Sky Sports Football / HD
Northern Ireland
2020-07-14 17:00
Viasport 1 HD
Norway

Metalist 1925 Kharkiv vs Avangard Kramatorsk

2020-07-14 17:00
Futbol 3 / HD
Ukraine

Santa Clara vs Aves

2020-07-14 17:00
Sport TV 1 / HD
Portugal

Warta Poznan vs GKS Tychy

2020-07-14 17:10
Polsat Sport / HD
Poland

SC Kriens vs FC Lausanne-Sport

2020-07-14 17:15
Teleclub Sport 1 / HD
Switzerland

Viborg vs Vendsyssel FF

2020-07-14 18:00
Viasport + HD
Norway

Sandnes ULF vs Lillestrom

2020-07-14 18:00
Eurosport Norge / HD
Norway

FC Arges Pitesti vs CS Mioveni

2020-07-14 18:00
Digi Sport 1 / HD
Romania

Portimonense vs Boavista

2020-07-14 19:15
Sport TV 1 / HD
Portugal

SV Horn vs Austria Klagenfurt

2020-07-14 19:25
ORF Sport+ / HD
Austria

Wisla Plock vs Korona Kielce

2020-07-14 19:30
nSport+ / HD
Poland

Arka Gdynia vs Gornik Zabrze

2020-07-14 19:30
Canal+ Premium / HD
Poland

Zaglebie Lubin vs Wisla Krakow

2020-07-14 19:30
Canal+ Family / HD
Poland

FC Basel 1893 vs FC Zurich

2020-07-14 19:30
Teleclub Sport 1 / HD
Switzerland

LKS Lodz vs Rakow Czestochowa

2020-07-14 19:30
Canal+ Now / HD
Poland

Stal Mielec vs Chrobry Glogow

2020-07-14 19:40
Polsat Sport / HD
Poland

Chelsea vs Norwich

2020-07-14 20:15
Sky Sports Ultra HD
England
2020-07-14 20:15
Sky Sports Main Event / HD
Wales
2020-07-14 20:15
Viasat Sport Premium / HD
Sweden
2020-07-14 20:15
Play Sports 1 HD
Belgium
2020-07-14 20:15
Sky One / HD
Scotland
2020-07-14 20:15
SportKlub 1
Slovenia
2020-07-14 20:15
VOOsport World 1 / HD
Belgium
2020-07-14 20:15
Pick
Scotland
2020-07-14 20:15
Sky Sports Main Event / HD
England
2020-07-14 20:15
Sky Sports Main Event / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 20:15
Sky One / HD
Northern Ireland
2020-07-14 20:15
Sport TV 2 / HD
Portugal
2020-07-14 20:15
RMC Sport 1 / HD
France
2020-07-14 20:15
EuroSport 1 / HD
Romania
2020-07-14 20:15
Sport 1 / HD
Israel
2020-07-14 20:15
Sky One / HD
Wales
2020-07-14 20:15
Sky Sports Premier League / HD
Scotland
2020-07-14 20:15
beIN Sports Mena 11 HD
International
2020-07-14 20:15
Sky Sports Ultra HD
Scotland
2020-07-14 20:15
TSN 2 / HD
Malta
2020-07-14 20:15
Sky Sports Premier League / HD
England
2020-07-14 20:15
Sky Sports Ultra HD
Northern Ireland
2020-07-14 20:15
Premier Sport / HD
Slovakia
2020-07-14 20:15
COSMOTE Sport 1 HD
Greece
2020-07-14 20:15
Canal+ Sport / HD
France
2020-07-14 20:15
Sky Sports Ultra HD
Wales
2020-07-14 20:15
Sky Sports Main Event / HD
Northern Ireland
2020-07-14 20:15
Setanta Sports / HD
Ukraine
2020-07-14 20:15
Super Sport 3 / HD
Albania
2020-07-14 20:15
Diema Sport 2 / HD
Bulgaria
2020-07-14 20:15
Pick
Wales
2020-07-14 20:15
Sky Sport 1 / HD
Germany
2020-07-14 20:15
Sky Sports Premier League / HD
Wales
2020-07-14 20:15
TV2 Sport Premium 2
Norway
2020-07-14 20:15
Sky Sports Ultra HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 20:15
Pick
Northern Ireland
2020-07-14 20:15
Sky Sports Premier League / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 20:15
Sky Sports Premier League / HD
Northern Ireland
2020-07-14 20:15
Sky One / HD
Rep. Of Ireland
2020-07-14 20:15
Cytavision Sports 1 HD
Cyprus
2020-07-14 20:15
NBCSN / HD
USA

Atalanta vs Brescia

2020-07-14 20:45
Premier Sports 1 / HD
Scotland
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Wales
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Northern Ireland
2020-07-14 20:45
Premier Sports 1 / HD
England
2020-07-14 20:45
Sky Sport Canale 251 / HD
Italy
2020-07-14 20:45
C More Live / HD
Sweden
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Cyprus
2020-07-14 20:45
Digi Sport 1 / HD
Hungary
2020-07-14 20:45
Match! Futbol 2 / HD
Russia
2020-07-14 20:45
Sky Sport Serie A / HD
Italy
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Scotland
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
England
2020-07-14 20:45
Premier Sports 1 / HD
Wales
2020-07-14 20:45
beIN Sports Max 5 / HD
France
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Australia
2020-07-14 20:45
SuperSport CSN
South Africa
2020-07-14 20:45
Premier Sports 1 / HD
Northern Ireland
2020-07-14 20:45
Cytavision Sports 2 HD
Cyprus
2020-07-14 20:45
SuperSport 9 / HD
South Africa
2020-07-14 20:45
Digi Sport 2 / HD
Romania
2020-07-14 20:45
bet365 Live Streaming
Estonia
2020-07-14 20:45
MAX Sport 3 / HD
Bulgaria
2020-07-14 20:45
Setanta Sports Euro Asia 2 / HD
International
2020-07-14 20:45
Sport TV 1 / HD
Slovenia
2020-07-14 20:45
Digi Sport 1 / HD
Slovakia
2020-07-14 20:45
Sport TV 4 / HD
Portugal
2020-07-14 20:45
Eleven Sports 1 HD
Poland
2020-07-14 20:45
Teleclub Sport 2 / HD
Switzerland

Benfica vs Guimaraes

2020-07-14 21:30
FreeSports
England
2020-07-14 21:30
Sport 1 / HD
Czech Republic
2020-07-14 21:30
Sport 4 / HD
Israel
2020-07-14 21:30
SportDigital / HD
Germany
2020-07-14 21:30
Ziggo Sport Select / HD
Netherlands
2020-07-14 21:30
RMC Sport 2 / HD
France
2020-07-14 21:30
FreeSports
Scotland
2020-07-14 21:30
Eurosport 2 / HD
Spain
2020-07-14 21:30
Match! Futbol 3 / HD
Russia
2020-07-14 21:30
Benfica TV / HD
Portugal
2020-07-14 21:30
Ziggo Sport Voetbal / HD
Netherlands
2020-07-14 21:30
FreeSports
Wales
2020-07-14 21:30
SportKlub 2
Slovenia
2020-07-14 21:30
Sport 1 / HD
Ukraine
2020-07-14 21:30
Cytavision Sports 3 HD
Cyprus
2020-07-14 21:30
Sport 1 / HD
Hungary

Gil Vicente vs Tondela

2020-07-14 21:30
Sport TV 1 / HD
Portugal